Korzystając z tego, że słońce coraz później wstaje, a co za tym idzie fotograf również, wybrałem się ze znajomym na wschód słońca do miejscowości Zielonowo (koło Olsztyna), nad jezioro Pluszne.
Tym razem nie było magicznych mgiełek o wschodzie słońca, przez co byłem trochę zawiedziony. Jednak dobrze, że na niebie było kilka chmurek przez co nie wydawało się one płaskie na zdjęciach.
W ruch poszła również zapomniana w ostatnim czasie szklana kula.
Na kolejny wschód słońca wybieram się teraz w niedzielę i liczę na mgły :)





Piękny zachód słońca
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
UsuńPiękne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńDziękuję za odwiedziny 😀
Usuń