Blog o mojej amatorskiej fotografii. Zdjęcia głównie krajobrazowe z domieszką portretów i architektury.
środa, 4 września 2019
Wschód słońca nad jeziorem Wulpińskim
Udało mi się w końcu zmobilizować i wstać przed świtem, aby zdążyć na wschód słońca. Było to pod koniec sierpnia, więc słońce wstawało jakoś po 5 rano więc wystarczyło wstać o 4:00 :))
Jak wstawałem to miałem tylko nadzieję, że zarwana noc nie pójdzie na marne. I nie myliłem się. Natura dała piękny pokaz i podziękowała mi za wstanie o świcie.
Zobaczcie jak pięknie było :)
Etykiety:
2019,
agriculture; tree,
beauty,
jezioro,
krajobraz,
lake,
landscape,
mgła,
natura,
nature,
nikon,
przyroda,
słońca,
światełka
Lokalizacja:
11-034 Majdy, Polska
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)








No też muszę wreszcie wstać tak wczas. hehe Rewelacyjne zdjęcia, mega piękne, klimatyczne, magiczne. Podziwiam i pozdrawiam. :)
OdpowiedzUsuńnajtrudniej jest wyjść z łóżka :P Później już górki :) Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
UsuńCudowne widoki piękna zdjęcia
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo Agnieszko :)
UsuńWstawanie bolesne ale dla tych fot warto było.
OdpowiedzUsuńTeż tak uważam 😁
UsuńPrzepięknie! Niesamowite piękno udało Ci się uchwycić. Jednak warto rano wstawać.
OdpowiedzUsuń"Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje" ;)
Pozdrawiam!
Dziękuję bardzo 😀 faktycznie, warto było wstać 😃 pozdrawiam
Usuń